Kézilabda meccs veszprém premierlundi.ch

Veszprém Kézilabda A Veszprém sikerével zárult a kézilabda NB I alapszakasza / A magyar csapat

A Telekom Veszprém 37-35-re kikapott a dán Aalborg Handboldtól a férfi kézilabda BL-negyeddöntő második, idegenbeli mérkőzésén. A bakonyiak összesítésben öt góllal bizonyultak jobbnak a tavalyi döntősnél, s bejutottak a final fourba.

Kézilabda BL A Veszprém egy félidő alatt eldöntötte a Vardar elleni párharcot Vajdaság MA

Újabb fontos állomásához érkezett a Telekom Veszprém: klubunk 2024. január 9-én ünnepli fennállásának 47. évét. 🥳🎉🎂 #RedUnited. TELEKOM VESZPRÉM Boldog születésnapot! 🎈🎉🎂.

A Veszprém simán legyőzte a Vardar Szkopjét a kézilabda BLben

10. MTI. A Telekom Veszprém 40-39-re nyert a Paris Saint-Germain otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó mérkőzésén, csütörtökön.

11 év után először nem a Veszprém nyerte a férfi kézilabdabajnokságot 444

A magyar kézilabdasport egyik legnagyobb tehetsége, Fazekas Gergő is Veszprémben folytatja. A fiatal játékos 18 évesen, a Fejér B.Á.L. Veszprémből érkezett Veszprémbe, tervek szerint szerződésének első két évében külföldi BL csapatban pallérozódik majd. Fazekas Gergő, a Veszprémi KKFT csapatától érkezik Forrás: MTI/Illyés Tibor

Kézilabda Fölényes, tizenháromgólos Veszprémgyőzelem Orosházán

Balaton-felvidéki Kézilabda Akadémia, Veszprém. 4,673 likes · 340 talking about this. A Balaton-felvidéki Kézilabda Akadémia (Veszprém, Balatonfüred) hivatalos oldala

Férfi kézilabda BLdöntős a Veszprém 444

kézilabda. Szerda délután a Telekom Veszprém és a Balatonfüred mérkőzésével kezdetét veszi a férfi kézilabda NB I. új idénye. A nyitómeccset a Duna World és az m4sport.hu közvetíti élőben.

Pályára lép a Veszprém férfi kézilabdacsapata a Magyar Kupanegyeddöntőben

2023.03.30. 20:43. A Telekom Veszprém kettős győzelemmel jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, miután csütörtökön a rájátszás első körének hazai visszavágóján 38-33-ra legyőzte az OTP Bank-Pick Szegedet.

Veszprém Kézilabda Játékosok 2019 2020 Férfi Kézilabda Seha Liga Harmadszor Aranyérmes A

24.hu. 2021. 05. 20. 20:55. Bár megvoltak a lehetőségek, mégsem tudott azokkal élni a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata, amely a franciaországi négygólos vereséget követően hazai pályán csak 32-30-ra győzött a Nantes ellen, így nem jutott be a Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjébe.

Kézilabda Férfi BL MKB VeszprémCelje Pivovarna Lasko Kulturart

7 hozzászólás. Szóljon hozzá Ön is! Több mint 650 millió forintból, TAO-források felhasználásával a veszprémi Noszlopy Gáspár Gimnáziumban a kézilabdás utánpótlásnak épült új sportcsarnok, melyet kedden adtak át.

Férfi kézilabda BL 7 góllal verte a Veszprém a portugál csapatot

2022. 04. 24. m4sport.hu. A Telekom Veszprém nyerte a férfi kézilabda Magyar Kupát, miután 42-19-re legyőzte a Fejér-B.Á.L. Veszprém csapatát a Győrben rendezett vasárnapi döntőben. Éles József, a kisebbik veszprémi csapat vezetőedzője szokatlan taktikai húzással készült a városi rivális ellen: kapusának.

Veszprém Kézilabda Csapat 2020 Vqqsuywpxglmmm Sokáig nem örülhettek a győzelemnek

Legfrissebb eredmények MAGYARORSZÁG NB I 1/2 Szeretnéd rajta tartani a szemedet kedvenc bajnokságodon? Használd a kitűzés funkciót! Következő Tabella 09.12.2023 Balatonfüred Telekom Veszprém 21 46 10 23 11 23 GY EURÓPA Bajnokok Ligája Tabella 07.12.2023 Wisla Plock Telekom Veszprém 37 30 18 11 19 19 V MAGYARORSZÁG NB I Tabella 02.12.2023

Férfi kézilabda vbselejtező telt ház lesz a veszprémi visszavágón SportFaktor

Kisorsolták a Magyar Kupa nyolcaddöntőinek párosításait. 2023-12-12 Nincs hozzászólás. Kedden délelőtt a Magyar Kézilabda Szövetségben került sor a férfi Magyar Kupa 4. fordulójának sorsolására, ahol a PLER-Budapest csapatát kaptuk ellenfélnek. A fővárosi együttes a.

FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA CSOPORTKÖR, B-CSOPORT, 9. FORDULÓ VESZPRÉM (magyar)-BARCA (spanyol) 30-31 (15-17) Veszprém, 5290 néző. V: Schulze, Tönnies (németek) VESZPRÉM: Corrales - Gasper Marguc 3 (1), REMILI 6, FABREGAS 5, Ligetvári, Casado 3, Elísson.

Bejutott a kézilabda Magyar Kupa döntőjébe a veszprémi legendák által vezetett csapat

Noszlopy Gáspár Gimnázium és Kollégium. 8200 Veszprém, Tüzés utca 42. A Noszlopy Gáspár Gimnázium és Kollégium gimnáziumi profiljainak megfelelően célul tűzte ki olyan diákok képzését, akik képesek az önálló, kritikus gondolkodásra, és rendelkeznek a továbbtanuláshoz és a versenysportokhoz szükséges.

Veszprémi vereség Bukarestben a Bajnokok Ligájában

Az öt győzelemmel és egy vereséggel álló Veszprém a következő fordulóban, november 15-én a szlovén RK Celje PL vendége lesz. A két sikerrel, egy döntetlennel és három vereséggel rendelkező Szeged három hét múlva az északmacedón Eurofarm Pelisztert fogadja.

Veszprém Kézilabda Játékosok 2019 Tobb Mint Negyedeves Kenyszerpihenon A Veszpremi

Telekom Veszprém kézilabda mérkőzések 2024. Február 10. Sz, 18:00 Telekom-Veszprém - MOL Tatabánya KC 6 Február 22. Cs, 18:45 Telekom-Veszprém - GOG 5. Március 2. Sz, 18:00 Telekom-Veszprém - QHB Eger - 7 Március 7. Cs, 18:45 Telekom-Veszprém - SC Magdeburg - 8 Március 30. Sz, 18:00 Telekom-Veszprém - HSA NEKA - 9 Május 18. Sz.